Polski system taryfikacyjny dla central 3CX.

Najnowocześniejszy na rynku system taryfikacyjny KOBI jest już kompatybilny z centralą 3cx.
Centrala 3CX posiada funkcjonalność taryfikacji kosztów połączeń, jednak jest ona dosyć podstawowa i nie zawsze wystarczająca do poprawnego zliczania w warunkach bardziej skomplikowanych planów taryfowych operatora. Wychodząc na przeciw potrzebom większych urzytkowników 3CX wraz z firmą CentiNet przeprowadziliśmy projekt integracji i dostosowania systemu nowoczesnego systemu taryfikacyjnego KOBI do współpracy z centralami 3CX.

Firma CentiNet posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, wdrażania oraz serwisowania systemów taryfikacyjnych, które pozwala jej dostarczać wysokiej jakości rozwiązania związane z systemami teleinformatycznymi. W swoich projektach wykorzystuje najnowocześniejsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu jej produkty wyróżniają się bardzo wysoką niezawodnością oraz uniwersalnością.

System KOBI jest najnowocześniejszym na rynku systemem bilingowym, przeznaczonym dla odbiorców korporacyjnych oraz małych i średnich operatorów, wymagających przetwarzania dużych ilości danych w czasie rzeczywistym. Z jego wykożystaniem możliwa jest budowa centralnej taryfikacji zbierającej dane z wielu rozproszoych central różnych typów, oraz pełne raportowanie i kontrola kosztów połączeń telefonicznych. Więcej informacji na temat możliwości systemu KOBI można znaleźć na stronie

del.icio.us Facebook Linked in Twitter Stumbleupon
Social Bookmarking

0 comments

Post a comment